Na pewno niejednokrotnie zadawałeś sobie pytanie – „Ile kosztuje strona internetowa?”. W zasadzie odpowiedź nie jest oczywista i jednoznaczna. Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania wobec projektu. Myśląc o firmowej stronie internetowej, która jest nowoczesna i dopracowana pod kątem technicznym, musisz liczyć się z dość znacznymi kosztami.

Wiesz, że nie będziesz mógł pozwolić sobie na nową stronę www? Nic straconego - my znaleźliśmy sposób na to, byś nie odczuł zbyt dużego obciążenia finansowego związanego z wykonaniem nowoczesnej i cieszącej się popularnością strony internetowej. Mianowicie z naszej strony proponujemy skorzystanie z wyjątkowej oferty nowo powstałej marki wellstart. Jej ogromną zaletą jest to, że nie ponosisz dużych kosztów związanych z wykonaniem i uruchomieniem nowej strony www. Dzięki temu część swojego budżetu możesz swobodnie przeznaczyć na inne wydatki związane z rozpoczęciem prowadzenia działalności. Dodatkowo oczywiście dajemy Ci możliwość wyboru: jednego z dwóch pakietów różniących się ceną oraz dowolnego wariantu kolorystycznego strony.

Wracając do tematu - ile kosztuje strona internetowa – dostępne pakiety, w ramach naszej nowej marki, wraz z ich cenami prezentują się następująco:

  • 199 zł pakiet StartUp – wersja podstawowa
  • 599 zł pakiet StartUp Plus – rozszerzony o dodatkowe funkcje.

Sam widzisz, że to nie są astronomiczne ceny. Dostajesz od nas duże wsparcie na start – tanią stronę internetową. Szczegóły dotyczące „zawartości” powyższych pakietów znajdziesz na stronie http://wellstart.pl w zakładce Oferta.
Zdecyduj, czy to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie i dobierz pakiet odpowiadający Twoim możliwościom finansowym. Marka wellstart pozwoli Ci zrealizować cel w postaci profesjonalnej strony bez ponoszenia znaczących kosztów.