Szukasz niedrogiej strony internetowej? Właśnie otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Dla Ciebie wykreowaliśmy markę, dzięki której możesz posiadać własną, profesjonalną stronę internetową i w dodatku za niewielkie pieniądze. Internet to miejsce, w którym musisz się pojawić – tanie strony internetowe marki wellstart to idealne rozwiązanie na początek Twojej biznesowej drogi.

Myślisz, że niższa cena to gorsza jakość? Nic bardziej mylnego. Stworzymy dla Ciebie estetyczną i funkcjonalną stronę internetową o parametrach technicznych wysokiej jakości. Wystarczy, że wybierzesz wariant kolorystyczny strony dopasowany do Twoich oczekiwań a my zajmiemy się resztą.

Strona będzie w pełni responsywna, czyli na różnych urządzeniach i rozdzielczościach będzie wyświetlała się prawidłowo. Obecnie gdy wejść na stronę z urządzeń mobilnych jest znacznie więcej posiadanie wersji responsywnej to absolutna konieczność. Dzięki temu żadna treść, zdjecia czy inne elementy nie zostana ucięte lub pozostawione w nieładzie.

Wellstart tanie strony internetowe cennik – zapoznaj się z nim i dokonaj wyboru

Pakiet StartUp to koszt rzędu zaledwie 299zł, a który możesz przekuć na wymierne korzyści. W cenie masz uruchomienie strony w domenie opartej o wysokiej jakości system CMS, zamieszczenie na niej treści i zdjęć oraz usługę domeny i hostingu przez rok zupełnie za free.

Druga opcja to StartUp Plus, która dostępna jest w cenie 599 zł. W pakiecie tym zawiera się wszystko to co w wariancie podstawowym StartUp, plus oczywiście kilka atrakcyjnych dodatków. Mianowicie są to: 3 miesiące pozycjonowania za darmo, kupon na kampanię AdWords w wysokości 600 zł oraz optymalizacja strony pod wyszukiwarki internetowe.

Staraliśmy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i przygotowaliśmy ofertę jak najbardziej korzystną, aby ułatwić Ci start w biznesie. Jeszcze raz zapoznaj się z cennikiem naszych tanich stron internetowych, skorzystaj z naszego wsparcia i ciesz się niezawodną stroną www.